Policija: apkarot alkohola “točku” skaitu Latgalē nav iespējams

0 komentāri

Latgalē arvien satraucošāka kļūst alkohola lietošanas izplatība. Nelegālās alkohola ražotnes jeb tā saucamās “točkas” Latgales mazajās pilsētās atrodamas gandrīz uz katras ielas. Pēc policijas teiktā, ik nedēļu tiek veikta kāda kratīšana dzīvoklī vai privātmājā, bet apkarot alkohola “točku” skaitu nav iespējams.

Jau ziņojām, ka pirms dažām dienām kādā privātmājā Kārsavā tika izņemta vairāk nekā tonna brāgas.

Reibinošās dziras kārotāju skaits mazpilsētās un ciemos skaits pieaug, pie tā vainojams bezdarbs un arī tas, ka dzeršana šajā vidē ierasta gadu desmitiem: tā jau ir kā tradīcija – vakaros satikties ar kaimiņiem un paziņām, doties uz točku un dzīrot līdz melnai naktij.

2013.gadā Latgales reģionā tika atsavināts vairāk kā 8 tonnas brāgas. Taču šī gada sešos mēnešos tika izņemts vairāk kā 32 tūkstoši litru alkohola, kas salīdzinot ar pērnā gada 6 mēnešiem ir divreiz vairāk.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas