Ploriņš par sava darba negatīvo vērtējumu: Es labojos!

0 komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītājs Armands Ploriņš, kura darbs līdz šim novērtēts kā negatīvs, uz mediju jautājumu, kā tiek izmantots labošanās laiks, smaidot norādīja: ”Es labojos!”.

Jau ziņots, ka viens no iemesliem, kādēļ NMPD vadītāja darbība amatā saņēmusi neapmierinošu vērtējumu, ir neatbilstoši likumam izsludinātais ātrās palīdzības mašīnu iepirkums Rīgas reģionam, aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja VM pārstāvis Oskars Šneiders.

Skaties.lv jau vēstīja, ka vismaz trīs miljonu eiro vērtais iepirkums par 30 ātrās medicīniskās palīdzības automašīnu iegādi līzingā izsludināts nepareizi, un saistībā ar to Veselības ministrijā tika īpaši izveidota komisija, kas veica dienesta vadītāja Armanda Ploriņa vērtēšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas