Ploriņam un Štriham KNAB aizliedz tuvoties darbavietai

0 komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas dienests (KNAB) sāk atklāt nelielas detaļas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) kratīšanas lietā. Zināms, ka Armandam Ploriņam un Semjonam Štriham noteikts liegums tuvoties darbavietai.

To, ka Neatliekamās palīdzības dienestā otrdien ieradās tieši KNAB izmeklētāji, TV3 Ziņām kratīšanas laikā vaļsirdīgi izstāstīja pats Rīgas reģiona šefs Semjons Štrihs, kuram tagad liegts pildīt savus tiešos darba pienākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Korupcijas apkarotāji šodien sniedz pirmos, lai arī skopos komentārus. Vizīte “ātrajā palīdzībā” tiešām bijusi saistīta ar automašīnu nomas līgumu un sanitāro pakalpojumu sniegšanu.

Sanitārā autobāze Rīgai automašīnas piegādā jau kopš 1974. gada. 1998. gadā tā nonāca uzņēmēja Adigjozala Mamedova privātīpašumā un turpināja ienesīgo līgumu līdz pat šā gada aprīļa beigām.

Foto:

Štrihs TV3 Ziņām gan apgalvoja, ka visa sava 40 gadu ilgā stāža garumā uzskatījis, ka automašīnas jānodrošina pašiem, bet ”viņam neesot bijis, kur likties”.

Neatliekamajai palīdzībai tikmēr atrasta pagaidu vadītāja – Veselības aprūpes departamenta direktora vietniece Biruta Kleina.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas