VIDEO: Pļaviņās Olgas tante kakā pie kaimiņu durvīm un sola pa ”purnu”

8 komentāri

Neapskaužamā situācijā nonākuši kāda nama iedzīvotāji Pļaviņās. ”Mums visiem ir pazemojoši regulāri vākt viņas mēslus. Viņa novelk bikses man pie durvīm un pakakā,” stāsta nama iedzīvotāja Ingūna.

Sievietes kaimiņi stāsta, ka iepriekš minētais ir tikai ”ziediņi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Vienreiz gāju uz veikalu, 20.30 vakarā, guļ cilvēks, durvis viņai pusvirus, pati guļ ar galvu uz leju, uz trepēm, bikses pusmastā,” tā par Olgas tanti stāsta kaimiņiene.

Vēl citi nama iedzīvotāji piebilst, ka ir bijuši gadījumi, ka pie sievietes viesojušies ugunsdzēsēji, ātrā palīdzība un gāzes dienests.

Pati kaimiņiene sarunās ar TV3 raidījuma Bez Tabu komandu un kaimiņiem nevēlas ielaisties. Sākumā pat piedraud ar cirvi.

Pēc ilgām sarunām sieviete tomēr ielaiž filmēšanas komandu pie sevis dzīvoklī, skats, kas tajā paveras, protams, ir šausminošs. Smaka neciešama un istabā guļ vīrietis. Pie ieejas durvīm kāds arī nokārtojis savas dabiskās vajadzības.

”Tā situācija nav viennozīmīga, jo šeit ir runa par izglītotu sievieti. Viņa ir bijusī juriste, tiesnese. Viņa šogad mums bija pieteikusies uz bāriņtiesas vadītājas amatu. Lielākā problēma ir alkohols,” stāsta Pļaviņu domes izpilddirektors Aivars Bardovskis.

Ir zināms, ka sievieti savulaik, pēc pirmā ugunsdzēsēju izsaukuma, mediķi nogādāja psihoneiroloģiskajā slimnīcā. Tur viņa atzīta par pieskaitāmu, izlaista. Pēc nedēļas noticis tas pats, tikai šoreiz ātrā palīdzība kundzi vairs nekur neveda.

Vairāk skaties pievienotajā video!

8 komentāri

TOP komentāri

 • Zašs
  0

  Zašs

  Runa vispār nekur neiet. :D

  18.12.2014 13:36

 • Martins
  0

  Martins

  Cik labi, ka neiegādājos tai kāpņu telpā kaut ko līdzīgu dzīvoklim.
  Viņai ir jāpalīdz, bet tas nav jādara kaimiņiem! Cilvēks zaudējot darbu, sāk lietot ko stiprāku, jo neredz nākotni.... Juristi, finansisti aiziet pa pieskari pirmie-tāda nu tā statistika ir.

  10.12.2014 17:46

 • Eu
  0

  Eu

  šeit neiet runa par pašu tantiņu, bet gan par apkārtējiem kaimiņiem, kuriem ir jānoraugās un citu mēsliem, plikām pakaļām, iereibušiem onkuļiem, jāpacieš smakas, un vēl jājūtas apdraudētiem (kā jebkuram zināms, ka ugunsgrēki ar ļoti sliktām beigām ir ne retums)!

  10.12.2014 15:23

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas