Pitam Andersonam atklāta reta vēža slimība. Tuvinieki lūdz palīdzēt!

1 komentārs

Pazīstamajam pašmāju mūziķim Pitam Andersonam konstatēta reta vēža slimība, un viņa tuvinieki, kā arī draugi lūdz palīdzību tās ārstēšanā.

Andersonam ir atklāts viens no visretāk satopamajiem vēža paveidiem – liposarkoma. No visiem vēža slimniekiem tikai 1% ir liposarkoma, kas ir ļoti agresīva un gandrīz neprognozējama vēža forma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūziķa pēdējā cerība ir Rineker Protonterapijas centrs Minhenē, Vācijā. Protonterapija ir visprogresīvākā terapija mūsdienās, kas ar ārkārtīgu precizitāti iespaido gandrīz tikai slimās šūnas un saglabā veselās.

Pits Andersons mūzikā un ārpus tās:

Lai izietu iepriekšējo diagnostiku un turpinātu terapiju 6 nedēļu garumā šajā centrā, vēl ir nepieciešams savākt 21 000 eiro.

Trūkstošos līdzekļus mūziķa atlabšanai ir iespējams ziedot, veicot pārskaitījumu uz viņa kontu:

Pits Andersons
220345 – 10138
Swedbank – LV63HABA000151A102803

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas