Pirmo reizi Lielā talka arī vietā, kur uzņēma filmu Limuzīns Jāņu Nakts Krāsā. Kā tur gāja?

0 komentāri

Šodien Latvijā – Lielā Talka. Desmitiem tūkstošiem cilvēku attīrīja apkārtni no atkritumiem un piedalījās labiekārtošanas darbos teju 1800 pieteiktajās vietās.

Vēlme sapost dabu iedzīvotājiem bijusi lielāka nekā pērn, – lēš talkas rīkotāji. Taču cik simtiem vai tūkstošiem tonnu atkritumu būs izdevies savākt, kļūs zināms tuvākajās dienās.

Zāģi, cirvji, grābekļi, lāpstas, dārza šķēres un ķerras čaklu talcinieku rokās šodien centās atgūt kādreizējo spozmi arī saimniecībā Raiskuma pagastā, kurā uzņemta leģendārā filma Limuzīns Jāņu Nakts krāsā. Lai arī talkošana Raiskuma pagastā bija plaši izreklamēta, tomēr atsaucās vien tikai 12 cilvēki.

Foto: tūkstošiem cilvēku sakopj Latviju

“Talkoju šeit, jo mācos par aktieri. Otrs iemesls, lai redzētu, kurā tā mašīna stāvēja, kur to Lāsmiņu nesa tajā kalnā. Tas man ir ļoti interesanti, jo es esmu jaunā paaudze un tajā laikā es nevarēju redzēt, kā te viss notika, tāpēc arī talkoju,” skaidro Māris.

Lielās Talkas kopējā ideja visā valstī ir sapost Latviju kā tīrāko un zaļāko pasaulē līdz Latvijas simtgades jubilejai. Raiskuma pagastā sastaptie talcinieki uzskata – apkārtnes kolektīvā sakopšana būtu jāturpina arī pēc talkas.

Skaties video!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas