Pirmie bēgļi Latvijā ir apmierināti ar šeit valdošajiem apstākļiem, informē ministrija

1 komentārs

Vairāk nekā diennakti Latvijas apstākļos Muceniekos iejūtas seši patvēruma meklētāji, kuri mūsu valstī ieradās piektdienas vēlā naktī.

Iekšlietu ministrija LNT informēja, ka šobrīd Mucenieku vadība apzināti liek viņus mierā, lai divas ģimenes spētu mierīgā gaisotnē iejusties jaunajos apstākļos. Kā ziņo ministrijā, tad patvēruma meklētāji jūtoties labi, viņi esot apmierināti ar apstākļiem Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienīgais pārsteigums esot bijis sniegs – abas ģimenes to ieraudzījušas pirmo reizi mūžā.

Savukārt jau jaunnedēļ atbildīgās iestādes sāks veikt drošības pārbaudes – tā ir standarta procedūra, kādu piemēro visiem patvēruma meklētājiem.

Tāpat nākamnedēļ Valsts robežsardzes amatpersonas turpinās strādāt ar pārvietotajām ģimenēm un veiks padziļinātas intervijas, lai lietas materiālus varētu nodot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei lēmumu pieņemšanai par bēgļa vai alternatīvā statusa piešķiršanu.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • neesam apmierināti
    0

    neesam apmierināti

    Latvieši nevēlas uzņemt mums uzspiestos migrantus. Mums pietiekami nesakārtotu pēcokupācijas problēmu.

    07.02.2016 21:46

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas