Pircēju iepriecina izdevīga olīveļļas akcija, bet izrādās, ka ne viss ir tik skaisti…

1 komentārs

Vienmēr sekot līdzi pārtikas precēm un marķējumu uzrakstiem – tas ir gandrīz vai zelta likums. Kāds vērīgs veikala apmeklētājs pamanījis būtisku niansi olīveļļu akcijā, uz kuru neuzmanīgāks pircējs var arī “iekrist”.

Izrādās, ka tirdzniecības tīkla akcijā tiek pārdota divu veidu olīveļļa – vienā akcijas zīmē gan ir norāde angļu valodā (pomace), bet otrā –  itāliešu valodā (sansa). Tulkojumā no angļu valodas “pomace” nozīmē – izspaidu eļļa. Tāda paša nozīme ir arī itāliešu vārdam “sansa”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pircējus, kuri nepārzina angļu vai itāliešu valodu, tas nostāda mulsinošā situācijā, jo šķiet, ka par īpaši labu cenu akcijā tiek pārdota augstas kvalitātes “tīra” olīveļļa, lai gan patiesībā tā ir ne tik augstvērtīgā – olīvu izspaidu eļļa.

Skaties foto:

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • oga
    0

    oga

    Neuzskatu, ka tā ir mānīšana. Tik daudz jau nu vajadzētu zināt, ka extra virgin ir nerafinēta aukstā sprieduma eļļa, bet sansa vai pomace- no izspaidām. Pirmā lieliska salātiem, otrā- cepšanai augstākā temperatūrā, kam, savukārt, neiesaka pirmo.

    17.09.2015 06:13

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas