Pircējs veikalā iegādājas “gaļas lodītes”, bet viņu sagaida nepatīkams pārsteigums…

0 komentāri

Liels bijis kāda tēva pārsteigums, kad, pagatavojot maltīti meitai, viņš veikalā pirktajām kotletēm pa vidu atradis zilu celofāna maisa fragmentu.

Pārsteigums robežojies ar vieglu šoku, un, lai iestātos par taisnību, vērsies pie ražotāja. Tur viņam likts pārzvanīt pēc četrām piecām dienām, bet, kad tas izdarīts, ražotājs vainu jau bija novēlis uz gaļas piegādātājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārtikas un veterinārais dienests norāda, ka šāda prakse nav pieņemama, un acīmredzot ražotājs nav pamanījis savā produktā esošo plastmasas maisiņa fragmentu. Pēc šādas cīņas minētais produkts izņemts no veikala apgrozības, un pircējam ražotājs piedāvājis atmaksāt summu atpakaļ, tomēr uz taisnības izcīnīšanu noskaņotais tēvs ir nolēmis pieprasīt arī morālo kompensāciju.

Skaties foto:

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas