Pils laukuma simtgadīgās liepas tiks saglabātas

0 komentāri

Šodien Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisija vienbalsīgi atbalstīja lēmumu saglabāt visus Rīgas Pils laukumā augošos kokus. Šis jautājums jau atkārtoti tika skatīts. Komisijas vadītājs Vjačeslavs Stepaņenko akcentēja, ka argumenti, kādēļ koki būtu jānocērt, nebija pārliecinoši, tāpēc tika nolemts, ka visi koki ir saglabājami.

Sēdē gan tika nolemts, ka arboristiem jāveic koku apkope, jāizcērt sausie zari un jāapkopj koku lapu vainagus. Veicot šādas darbības, tiks uzlabots koku veselības stāvoklis un paildzināts to dzīves ilgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Jau iepriekš ziņojām, ka kaislības ap liepām Pils laukumā ilgi nerimās. Lēmums par to saglabāšanu vai nociršanu vairākas reizes tika atlikts. Neatkarīgi no sprieduma Pils laukumu gaida nopietna pārbūve, ko arhitekti vēlas padarīt par monumentālu pulcēšanās un svētku svinību vietu.
Par koku likteni Rīgas pils pakājē lēma Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, un pagājušajā nedēļā tā nepilnā sastāvā devās izbraukuma sēdē, lai klātienē apsekotu katras simtgadīgās liepas stāvokli.

Pils laukumu gaida ievērojama pārbūve, bet kas notiks ar tajā augošajiem kokiem?

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas