Piketā par adrešu maiņu protestē krievvalodīgie pensionāri

1 komentārs

Piketā iepretim Rīgas domei piektdienas pusdienlaikā bija sanākuši aptuveni 20 cilvēki – pārsvarā krievvalodīgi pensionāri, kas nereti tiek uzskatīti arī par “Nila Ušakova elektorātu”. Viņi tur iestājās pret Rīgas Būvvaldes īstenoto adrešu maiņu.

Pie sanākušajiem cilvēkiem iznāca Būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs. Protestētāji viņu “apbēra” ar jautājumiem un pārmetumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka, iedzīvotājiem nezinot, nomainītas adreses un radīts haoss vēstuļu sūtīšanā.

Tikmēr Rīgas domē norāda, ka informācija par adrešu maiņu esot bijusi Latvijas Vēstnesī, uz afišu stabiem, pasta nodaļās, kā arī Rīgas domes mājaslapā. Tāpat ziņojumi esot izvietoti pie namu ārdurvīm, bet, ja gadījumā pēc tas vēl neesot izdarīts, domes pārstāvji sola tuvākajā laikā to izdarīt. Tiesa gan, tas nemaina faktu, ka, piemēram, iepriekš sūtītās vēstules pie saņēmējiem tā arī nav nonākušas, iepriekš ziņoja raidījums Bez Tabu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • viktor007
    0

    viktor007

    Stulbs virsraksts

    28.11.2014 20:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas