Pietrūkst saturīgu, dvēselisku sarunu ar savējiem, stāsta Kiprā dzīvojoša latviete

0 komentāri

Ārvalstīs šobrīd dzīvo aptuveni trešdaļa Latvijas valstspiederīgo. Portāls Skaties.lv valsts svētku nedēļā centās noskaidrot, ko Latvija nozīmē svešumā dzīvojošajiem tautiešiem. 

”Latvija – tā ir vieta zemes virsū, kur viss ir “izkosts”, saprotams un viegli atrodams. Tā ir vieta, kur es labi orientējos. Tā ir vieta, kur dzīvo daudz labu cilvēku, manu draugu un radu – un tas arī ir, kā visvairāk no Latvijas pietrūkst,” stāsta Sandra, kura jau pusotru gadu dzīvo Kiprā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šeit cilvēki tomēr ir citādāki, es negribu teikt – labāki vai sliktāki, bet viņi nav man tuvi vai interesanti. Pietrūkst saturīgu, dvēselisku sarunu ar savējiem. Galīgi nepietrūkst politikas! Nepietrūkst fakta, ka trešdaļa algas aiziet nodokļos. Nepietrūkst pusgadu ilgās pelēcības,” bilst Sandra.

Sandra novēl ikvienam Latvijas iedzīvotājam saudzēt “savējos”, jo viņu pasaulē nemaz nav tik daudz.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas