Pietiek! Ugunsdzēsēji aicina izbeigt Adventa vainagu dedzināšanas “sērgu”

1 komentārs

Šogad ik pārdienas ugunsdzēsēji glābēji dodas dzēst ugunsgrēkus, kuri izcēlušies no bez uzraudzības atstātām iedegtām svecēm. Neņemot vērā to, ka Adventa svētdienas un Ziemassvētku vakars ir jau aizvadīti, iedzīvotāji joprojām turpina iedegt sveces Adventa vainagos.

Arī pirmdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) devās uz Dārza ielu Bauskā, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī no bez uzraudzības atstātām iedegtām svecēm bija aizdedzies Adventa vainags, palodze un loga rāmis 2 kvadrātmetru platībā. Pārmeklējot piedūmotās telpas, ugunsdzēsēji glābēji atrada zem vannas noslēpušos suni un iznesa to laukā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VUGD atgādina, ka šobrīd Adventa vainagi ir ļoti sausi un to aizdegšanos var izraisīt ne tikai atklāta liesma, bet arī degošas sveces radīts karstums. Lai neizceltos ugunsnelaime, VUGD aicina iedzīvotājus Adventa vainagos sveces vairs nededzināt.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • kaķene
    0

    kaķene

    TIEŠI TĀ ,ATBALSTU....SĒRGA UN NEKAS VAIRĀK ..NU TĀDI ADVENTISTI ,KA PAT NEVAR NOSARGĀT TO VAINADZINU ,...TAGAD KARTA EGLĪTĒM ...NABADZĪTES ...NU TIK TURATIES EGLIITES NOMOCITAAS ,CILVĒKAM ŽEL BIJA TEVI MEŽA ATSTĀT ,NAUDA JAPELNA UZ TAVU ZAĻO DZĪVĪBU VIENREIZ GADĀ ....MAN NAV NEKĀ NO TĀ un jūtos labi ..sveces deg stkila paplaatēs,un logs gaismā no laterenas suldzēm

    29.12.2015 19:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas