Pierīgā applūdušas vismaz 50 mājas

0 komentāri

Plūdi pietuvojušies Pierīgai. Lai arī šorīt Urgas upe atgriezusies savā gultnē un Ogres iedzīvotāji var sākt atgriezties savās mājās – plūdi neatkāpjas, jo plašas teritorijas šodien applūdušas jau tuvāk Rīgai – Salaspils novadā.

No krastiem izgājusi Mazā Jugla, appludinot vismaz 50 privātmāju. Glābēji apsekojuši teritorijas, vairāki cilvēki evakuēti, bet citiem piegādāts dzeramais ūdens un pārtika. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka ūdens līmenis upē patlaban ir vēl augstāks nekā pavasara palos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Salaspils novada iedzīvotājs Andris:
Pirmo reizi redzu kaut ko tādu. No upes, pacēlies līmenis, bija lietus, domāju tas vienīgais iemesls.

Savukārt vietējā iedzīvotāja Marija norāda: ”Lūk, šīs mājas visas ir applūdušas. Tā sen nav bijis. Applūda pirms 4 gadiem, bet toreiz tas nebija rudenī.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas