Pieminot Ņemcovu, pie Krievijas vēstniecības Rīgā noliek ziedus

0 komentāri

Pieminot noslepkavoto Krievijas opozicionāru Borisu Ņemcovu, pie Krievijas vēstniecības Rīgā tiek nolikti ziedi. Dienas pirmajā pusē pie vēstniecības žoga novietoti ziedi Ukrainas karoga krāsās.

Pusdienlaikā pie vēstniecības nolikt ziedus ieradās vēl kāds vīrietis ar sievieti. Viņi pastāstīja, ka šādi pauž savu nostāju par Krievijā notiekošo un Ņemcova slepkavību. Pāris pie nožogojuma novietoja sarkanas un baltas rozes un devās projām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā pastāstīja policijas darbinieki, normatīvie akti neatļauj mītiņu rīkošanu tuvāk par metru no vēstniecības, tādēļ ziedu novietošana pie nožogojuma nav atļauta.

Kā ziņots, Ņemcovs ar vairākiem šāvieniem tika noslepkavots piektdienas vakarā Maskavas centrā. Slepkavības vietā atrastas sešas patronas, Ņemcovam trāpīts četras reizes, viņu nāvējoši ievainojot.
Izmeklētāji izskata visas Ņemcova slepkavības versijas, sestdien paziņoja Maskavas Galvenās izmeklēšanas pārvaldes pārstāvis.

Tiesībsargājošās iestādēs uzskata, ka Ņemcova slepkavība bijusi rūpīgi plānota, tai gatavojušies iepriekš. Viena no versijām ir, ka tā bijusi pasūtījuma slepkavība.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas