Piemīlīgais milzis Atoss dzīvē diemžēl piedzīvojis visu ļaunāko; tagad skaistulis meklē mājas!

0 komentāri
Piemīlīgais milzis Atoss dzīvē diemžēl piedzīvojis visu ļaunāko; tagad skaistulis meklē mājas!
Foto avots: Ulubele

Piemīlīgais, maigais milzis Atoss ar staltu stāju, nopietna sarga balsi un spoži baltu kažoku, ar iedzimtu aristokrātiskumu un labestību diemžēl dzīvē piedzīvojis visu ļaunāko. Kopš 2015. gada septembra viņa dzīvesvieta ir patversme Ulubele.

Atoss kļuvis ļoti skaists, ir bezgala mīļš un nu viņš cer sagaidīt savu cilvēku. Atoss vairs nav jauneklis. Šobrīd viņš jūtas lieliski, un suņa pašsajūta laba, tomēr jāpatur prātā, ka nobadināšanas un pārdzīvoto slimības krīžu dēļ veselības lietām būs jāpievērš īpaša uzmanība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto!

Atoss ir Draugs un Kompanjons ar lielo burtu – pielāgosies gan rāmam dzīves plūdumam dzīvoklī (un uz dīvāna), gan draiskulīgai rotaļai un skrējieniem pa laukiem, ja visapkārt mājai būs plašumi. Kompanjons kā cilvēkiem, tā citām astēm – tā par suni raksta tie, kas viņu vislabāk pazīst – patversmes Ulubele pārstāvji.

“Atoss tiešām ir lielisks draugs! Ar viņu ir viegli saprasties, viņā ir viegli iemīlēties un viņa klusā pieķeršanās un mitrais purniņš pie rokas un azotē ir sajūtams ik mirkli,” raksta dzīvnieku draugi.

Ja gribi zināt par Atosu vairāk, zvani pa tālr.: 2783333 (patversmei) un brauc uz Ulubele iepazīties!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas