Pieaug iespēja, ka politiķi izbrāķēs jauno airBaltic investoru

0 komentāri

Aizvien vairāk pieaug iespēja, ka politiķi izbrāķēs konsultanta Prudentia atrasto aviokompānijas airBaltic investoru Ralfu Dīteru Montāgu-Girmesu.

Šodien ar aviokompānijas vadītāju Martinu Gausu pusotru stundu gara saruna bija Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijai, tomēr “zaļzemnieki” palika pie savas nostājas, ka neatbalstīs valsts aizdevuma 80 miljonu eiro apmērā izsniegšanu airBaltic, ja kompānijas piesaistītais investors būs Montāgs-Girmess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paralēli gandrīz divas stundas ilga partijas Vienotība Saeimas frakcijas sēde ar premjerministres Laimdotas Straujumas piedalīšanos. Pēc tās Straujuma un satiksmes ministra amata pienākumu izpildītājs Rihards Kozlovskis paziņoja, ka līdz nākamās otrdienas valdības sēdei ir jāizvērtē visi iespējamie alternatīvie risinājumi Latvijas airBaltic tālākai darbībai bez darījuma ar finanšu konsultanta Prudentia atrasto investoru.

Satiksmes ministra amata pienākumu izpildītājs Kozlovskis arī paziņoja, ka valdība vērtēs airBaltic vadītāja Martina Gausa atbilstību amatam. Tikmēr Prudentia pārstāvji, kuri aizstāv darījumu ar Montāgu-Girmesu, šodien sacīja, ka neslēdzot līgumu ar “airBaltic” atrasto investoru, sekas var būt dramatiskas.

Kā vēstīts, Ministru kabinets 3. novembrī nolēma atbalstīt “Prudentia” atrasto nacionālās aviokompānijas airBaltic investoru, Vācijas uzņēmēju Montāgu-Girmesu, kura piedāvājums paredz ieguldīt aviokompānijā 52 miljonus eiro, bet valstij attiecīgi būtu jāiegulda 80 miljoni eiro.

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas