Pie Straujumas pēkšņās nepopularitātes vainojama viņa pati un Vienotībā notiekošais, uzskata iedzīvotāji

0 komentāri

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju līdzšinējās premjeres Laimdotas Straujumas darbu Ministru prezidentes amatā vērtē salīdzinoši negatīvi. Kāpēc Laimdota Straujuma, kura vēl nesen bija ļoti populāra politiķe un Saeimas vēlēšanās guva lielu vēlētāju atbalstu, amatu atstāj ar zemāko reitingu valdībā? 

Ceturtā daļa jeb 26% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka negatīvu ietekmi uz Laimdotas Straujumas darba novērtējumu atstājis notiekošais partijā Vienotība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piektā daļa (22%) iedzīvotāju uzskata, ka galvenais faktors zemajam novērtējumam ir pašas Straujumas vadītās valdības darbs, bet vēl 18% domā, ka to ietekmējusi visa pašreizējā politiskā vide.

Vēl 25% iedzīvotāju uzskata, ka Straujumas darbs premjeres amatā negatīvi ticis novērtēts viņas personisko īpašību un pašas politiskās darbības dēļ. Vēl 8% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas