Pie Rīgas domes protestē pret transporta biļešu cenu paaugstināšanu

0 komentāri

Aptuveni 70 cilvēku iepretim pustukšai Rīgas domei protestē pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstināšanu. Protestētāju rokās ir dažādi plakāti, uz kuriem rakstīts Zaķis pret paša gribu. Tiek skandēti arī saukļi ar tādu pašu saturu.

Pikets notiek gan latviešu, gan krievu valodā, tajā skan arī pašatskaņots muzikālais pavadījums. Tāpat protestētāji sit kājas pret zemi un sit plaukstas, tādējādi paužot savu neapmierinātību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan piketa mērķis ir pievērst uzmanību sabiedrības negatīvajam viedoklim par transporta biļešu cenu kāpumu, pasākums notiek iepretim, visticamāk, pustukšai Rīgas domei. Ēkā gaisma deg aptuveni septiņos logos, kas vērsti uz Rātslaukuma pusi.

Protestētāji ir sadevušies rokās un aplī soļo pa Rātslaukumu, skandinot neapmierinātības pilnus saukļus.

Pagaidām pie protestētājiem neviens Rīgas domes pārstāvis nav iznācis.

Jau ziņots, ka šodien no plkst. 18.20 līdz plkst. 20.00 Rātslaukumā notiek sabiedriskās iniciatīvas 1.februāris – zaķu diena – visiem! pārstāvju organizēts pikets pret Rīgas sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstināšanu. Plānotais piketa dalībnieku skaits ir 100 personas.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC), jautāts, vai neplāno tikties ar piketētājiem sacīja, ka šodien nebūs Rīgā, tādēļ tikšanās nebūs iespējama.

Minētā grupa 1. februāris – Zaķu diena – visiem! tīmekļa vietnē Facebook piesaistījusi jau vairāk nekā 5800 sekotāju. Lapas mērķis ir aicināt ar biļešu cenu paaugstināšanu neapmierinātos iedzīvotājus paust savu viedokli.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas