Bukletā ar padomiem, kā rīkoties katastrofu gadījumos, ne vārda par terorismu

0 komentāri

Kā rīkoties apdraudējumu gadījumā? Iedzīvotājiem izdota īpaša pamācība. Ideja par šādu informatīvo materiālu radās pirms gada, un tas bija kontekstā ar militāro konfliktu Ukrainā.

Tagad, kad brošūra nonākusi līdz iedzīvotājiem, tajā gan nav neviena vārda nedz par militāru apdraudējumu, nedz terorisma draudiem, kas šobrīd ir karstā ziņa numur viens. Informatīvais materiāls ir par civilo aizsardzību un padomiem, kā rīkoties dažādu katastrofu gadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā šā materiāla izstrāde tikusi uzticēta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, valdībai tam piešķirot no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem 55 tūkstošus eiro, saturs veidots atbilstoši dienesta kompetencei.

Bukletā lasāms par rīcību ķīmiskas avārijas gadījumā; ja noticis ugunsgrēks, vētra vai plūdi; ja sagruvusi ēka vai nav elektrības. Buklets izdots vairāk nekā viena miljona eksemplārā un iedzīvotājiem tiks izplatīts caur valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī tas būs pieejams elektroniski.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas