Pie Jūrkalnes šoferus biedē ceļu policists–putnubiedēklis

0 komentāri

Latvija, iespējams, ir pirmā valsts pasaulē, kas ieviesusi putnubiedēkli ceļu policista izskatā – šoferbiedēkli.

Jauno izgudrojumu uz Jūrkalnes šosejas pamanījis dzejnieks Guntars Račs, kurš ar to padalījies sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Lūk, šāds te ķēms sagaida iebraucējus un caurbraucējus Jūrkalnē. Un zināt, tas reāli strādā! Ne vienmēr, bet tomēr,” vēsta viņa ieraksts.

Pasaulē ir bijuši neskaitāmi gadījumi, kuros izmantoti putnubiedēkļi – gan zemnieku darbā, gan mākslas instalācijās, gan arī dažādos neparastos rituālos.

Skaties foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas