Pētījums atklāj latviešu pesimismu – satrauc gan valsts drošība, gan zemestrīces iespējamība

0 komentāri

Latvieši kopumā vairāk nekā igauņi un lietuvieši bažījas gan par savu drošību, gan par citām jomām, piemēram, zemestrīces iespējamību, atklāj jaunākās aptaujas dati. Tas skaidrojams ar faktu, ka lielā mērā drošības sajūta ir atkarīga no subjektīvā pasaules redzējuma, pauž pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš.

Pētījums tika veikts maijā, tādēļ tā rezultātus jau varēja ietekmēt notikumi Ukrainā. Tomēr A. Kaktiņš norāda, ka, neatkarīgi no Ukrainas notikumiem, drošības izjūta ir vairāk iekšēja izjūta un pasaules redzējums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visās trīs Baltijas valstīs iedzīvotāji ir vienlīdz nobažījušies par veselības aprūpi, proti, visu trīs Baltijas valstu iedzīvotāji vienlīdz stipri bažījas, ka slimības gadījumā viņi nespēs segt ārstēšanās izmaksas.

Latvieši ir pārliecinātāki nekā Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāji par saviem ienākumiem, norādot, ka uzskata savus ienākumus par pietiekamiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas