Pērn neviens Rīgas pašvaldības policists nav atbrīvots par pārkāpumiem, saka priekšnieks

0 komentāri

No Rīgas pašvaldības policijas neviens darbinieks gada laikā nav atbrīvots par pārkāpumiem, jo tādu neesot, tā intervijā raidījumā 900 sekundes atzina policijas priekšnieks Juris Lūkass.

Rīgas pašvaldības policijas gada budžets šobrīd ir 18 miljoni eiro, bet policista vidējā alga ir ap 700 eiro. Juris Lūkass norādīja, ka patlaban pašvaldības policijā trūkst darbinieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vaicāts par lielāko problēmu, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks norādīja, ka tās ir policijas “sasietās rokas” no likumu puses, lai ierobežotu trokšņošanu pilsētā.

Foto: Rīgas pašvaldības policisti svinīgā gājienā

Algas pielikums! Pirmo reizi pēdējo septiņu gadu laikā to 2016. gadā sagaidīs policisti!

Apstiprinot 2016. gada valsts budžetu, pērnā gada nogalē kā prioritāte tika noteikta ārējā un iekšējā drošība, un tas ļāva Iekšlietu ministrijai saņemt papildu finansējumu, kas paredzēts policistu algu palielināšanai un bruņojuma atjaunošanai.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas