Pensijas apmēram būtu jābūt atkarīgam no nostrādāto gadu skaita, vēlas seniori

0 komentāri

Pensionāri vēlas tikt sadzirdēti. Tiekoties ar Saeimas sociālo un darba lietu komisiju, senioru organizācijas izteica vēlmi, lai pensiju apmēru noteiktu arī nostrādātie darba gadi. Tāpat aizvien aktuāls ir arī jautājums, lai pensijas vienkārši tiktu palielinātas.

Pensionāru pārstāvji skaidroja, ka pensiju indeksācija daļai senioru neko neesot devusi, jo, palielinoties pensijai par dažiem eiro, daudzi pensionāri esot zaudējuši maznodrošinātā statusu, un līdz ar to – arī pašvaldības atbalstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Pensionāru federācija arī uzskata, ka cilvēkiem ar lielāku darba stāžu būtu nepieciešams lielāks atbalsts. Tāpat viņi uzskata, ka līdz Latvijas simtgadei būtu jāievieš senioru veselības apdrošināšana, jo daļai veco cilvēku pēc kārtējo tēriņu apmaksas neatliek līdzekļu ārsta apmeklējumam.

Otrdien, 20. oktobrī, notiekošās sēdes beigās deputāti vienojās izveidot darba grupu, kurā analizētu iespējamos grozījumus likumā “Par valsts pensijām”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas