Pelnīti vai nepelnīti? Vīrietis saņem sodu par auto novietošanu tur, kur tas nevienam netraucē

0 komentāri

Automašīnas novietošana tā saucamajos guļamrajonos bieži sagādā galvassāpes. Īpaši tiem, kuri mājās ierodas vēlu vakaros. Patiesībā sodīt par kaut ko ne gluži korekti izdarītu tur varētu gandrīz visus šoferus. Ir kam paveicas, un ir kam nepaveicas.

Viens no tiem, kam nepaveicās ir Guntars. Brīdi pameklējis telefonā, viņš foto, kas uzņemts dienā, kad viņš savas mašīnas logā atradis soda kvīti. Prieki par ērto vietu netālu no mājas, kur mašīna nevienam netraucē, jo celiņš uz ne kurieni tā īsti neved, Guntaram beigušies 22. aprīlī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

30 eiro sods, skaidrs, nevienam nav patīkams. Guntars rakstījis iesniegumu pašvaldības policistiem, pēc tam pats gājis uz Ludzas ielas iecirkni aprunāties un beigu beigās, pirms dažām dienām saņēmis atbildi. Sods paliek spēkā un apstrīdēt to Guntars nevar. Jo mašīna ir viņa, bet viņam nav vadītāja tiesību un ar auto braukusi un pārkāpumu veikusi viņa kundze.

Arī šodien pašvaldības policijas pārstāvis mums saka – visticamāk, ka laiku tērēt šīs problēmas risināšanā esot lieki. Ved uz kaut kurieni vai uz ne kurieni, policistu prāt vieta, kur mašīna atradās, ir ietve. To, kāpēc Guntars pats nevar apstrīdēt plāksteri, kas uzlīmēts uz viņa personīgās mašīnas, policisti skaidro ar likumu. Tas vienkārši tāds ir. Sūdzēties var tas, kurš bijis pie stūres.

Vīrietis pats, šķiet, jau ir izlēmis, ka savu laiku iztērējis lieki un nav ko tērēt vēl arī sievas laiku. Sodu viņš apmaksās, bet sašutums paliks.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas