Pēc Zolitūdes traģēdijas cilvēki ziedo tikpat atsaucīgi

1 komentārs

Zolitūdes traģēdija nav mainījusi Latvijas iedzīvotāju attieksmi pret ziedošanu – cilvēki joprojām ir atsaucīgi gan uz lielākiem, gan mazākiem projektiem, norādīja Ziedot.lv komunikāciju vadītāja Ilze Ošāne.

Cilvēki arī pēc traģēdijas ir tikpat atsaucīgi, ziedojuma apmēri vairāk ir saistāmi ar ziedojamā mērķa lielumu, stāstīja Ošāne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ošāne atzīmēja, ka portāls Ziedot.lv joprojām saņem ļoti daudz ziedojumu, un tas, cik cilvēki ziedo, vairāk atkarīgs no ekonomiskās situācijas. Krīzes laikā cilvēki ziedoja mazāk, jo viņu rocība nebija tik liela.

Jau ziņots, ka Ziedot.lv Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un bojāgājušo tuviniekiem savāca ziedojumus aptuveni 1,5 miljonu eiro apmērā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anna
    0

    Anna

    Gads pēc...Piemiņas brīdis,apkārt sēta,tie,kam pa īstam sāp sirds,liek savus ziedus un svecītes gandrīz uz ielas,jo tur "iekšā"zem šī notikuma ir garāžas jaunajai ēkai...Neticu,ka sērojošie ne tikai piederīgie arī bez sētas vēlētos kaut ko tur demolēt.Es arī ziedoju cietušajiem,vai tikai tas netiek tērēts arī nevis piemiņas vietas,bet īpašuma sargāšanai? P.s. kas ir nepiemērots komentārs?

    22.11.2014 21:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas