Pēc vairākiem būvvaldes atteikumiem, durvis vērs Maxima Mežciemā

1 komentārs

Lielveikala Maxima ēku Biķernieku ielā bija paredzēts nodot ekspluatācijā jau pērnā gada decembrī, taču pēc Zolitūdes traģēdijas arī šīs ēkas celtniecība tika apturēta. Būvvalde konstatēja virkni nepilnību.

”Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) konstatēja neatbilstības materiālu dekorācijās, bultskrūvēm, paplākšņiem,” norāda Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šīm te skrūvēm nebija atbilstošu dokumentu, kas vispār pasaka, kādam nolūkam tās domātas, un vispār kādas konstrukcijas ar tām drīkst sastiprināt. Ar šīm te skrūvēm tika sastiprinātas šīs te nesošās konstrukcijas, kas nozīmē, ka šīs konstrukcijas tur visu būvi,” informē PTAC centra pārstāve Sanita Gertmane.

Informējam, ka šā veikala projektu izstrādājis tas pats uzņēmums, kas izstrādāja projektu veikalam Zolitūdē, kura jumta iebrukuma rezultātā dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

Decembrī plānota jauna lielveikala Maxima atvēršana Mežciemā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • šīs te
    0

    šīs te

    šīm te ... utjpr... šīm te ... šīm te ...

    25.11.2014 21:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas