Pēc trīs suņu uzbrukuma meitene nokļūst slimnīcā, suņu saimnieki negrib segt izdevumus

3 komentāri

Trīs Amerikāņu stafordšīras terjeri kāpņutelpā uzbrukuši meitenei Agatei. Meitene krītot, guvusi traumas – salauztu kāju un kakla traumu. Lai gan sākumā suņu saimnieki bijuši izpalīdzīgi, vēlāk viņi atteikušies samaksāt Agatei ārstēšanās izdevumus.

Agatei trīs suņi uzbrukuši kāpņutelpā, kamēr viens no suņu saimniekiem vēris vaļā dzīvokļa durvis. Sākumā viens suns sācis rūkt, liekot Agatei atkāpties soli atpakaļ, bet vēlāk visi trīs suņi metušies meitenei virsū. Agate pakritusi, lauzusi kāju un guvusi kakla traumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sākumā saimnieki palīdzējuši Agatei nokļūt slimnīcā, vēlāk aizveduši pie vecākiem uz Liepāju. Uzzinot, ka gūtās traumas ir nopietnas, vecāki Agatei ieteikuši uzrakstīt policijā iesniegumu, taču tas pamatīgi saniknojis suņu saimniekus, un viņi atteikušies izmaksāt atlīdzību par izdevumiem slimnīcā.

Meitene sazinājusies ar pazīstamiem tieslietu ekspertiem, kas viņai atzinuši, ka kompensāciju no suņu saimniekiem varētu piedzīt tikai tad, ja suņi meitenei reāli būtu iekoduši, taču tagad tas varētu izrādīties sarežģītāk.

Kinoloģiskajā federācijā gan apgalvo saka, ka ar administratīvo sodu vien trīs suņu saimnieki netiktu cauri, un ir vērts mēģināt piedzīt arī naudu vismaz par ārstēšanās izdevumiem.

Tiesa gan, pēc raidījuma Bez Tabu intereses viens no suņu saimniekiem apņemas ārstēšanās izdevumus meitenei samaksāt.

Skaties video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Anna
  0

  Anna

  Ļoti žēl ka raidījums sniedz nepatiesu un nepārbaudīto informāciju, ka tik būtu kārtēja „ sensācija” ! Kas uzņemas atbildību par to ko Jūs radāt!?! Meitene ļoti nesmuki rīkojas, bet tas lai paliek uz tas sirdsapziņas.

  15.02.2015 11:49

 • Janis
  0

  Janis

  Tad ja es trepene sabiishos no kaiminjienes chiwawas un aiz sava tizluma nokritiishu pa trepeem arii vareshu teikt ka suns man uzbruka...?
  Man kkaa liekas ka sunja uzbrukumaa jane buutu kodumu peedas tad vismaz sapleestas dreebes jeb skraapeejumi...

  14.02.2015 12:44

 • x
  0

  x

  Virsraksts superīgs.Kārtējo reizi pārliecinos ,ka beztabu vispār neko nepārbauda,taisa bezsakarīgus sižetus par to ko "tantes pagalmā runā" ,ka tik kautko uzcept un ātri ,lai vakarā mana un citas omes var šausmināties pie tv ekrāniem par briesmīgo vardarbību pasaulē.Visi trīs suņi ir dresēti un mīlīgi,pirmoreiz satiekot visus trīs reizē, ne leca virsū ,ne koda ,ne rūca.Starpcitu tīri žirgta un ātri izveseļojas meitene kurai nesen bijusi lauzta kāja un kakla trauma,ņemot verā ka "incidents" ir noticis samērā nesen.

  13.02.2015 22:39

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas