Pēc trīs gadiem skolotāju alga būs vismaz 1000 eiro, sola Šadurskis

5 komentāri

Skolotāju algu pacelšanai tomēr netiks radīts pilnīgi jauns modelis, bet gan tiks palielināta minimālā summa par slodzi jau esošajā samaksas sistēmā, tā pedagogu arodbiedrības sanāksmē sacīja izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

Ar precīziem algu apmēriem ministrs klajā nāks aprīlī. Tad arī būs sarunas ar naudas devējiem – Finanšu ministriju. Izglītības ministrs šodien paziņoja, ka pēc trim gadiem skolotāju algas arī mazajās lauku skolās būs vismaz tūkstoš eiro mēnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pārejas periodu gribētu redzēt ne garāku par trim gadiem, kad mēs soli pa solim ar pirmo pieaugumu šā gada septembrī, un tad atbilstoši katra gada septembrī ir šis pieaugums, līdz mēs sasniedzam šo indikatīvo rādītāju. Es redzu šos tūkstoš eiro un vairāk nekā reāli sasniedzamu summu,” norāda Šadurskis.

Taču neapmierinātību šodien pauda bērnudārzu audzinātāji. Salīdzinot ar skolu pedagogiem, bērnudārzos algas netiks paceltas no šā gada 1. septembra. Piešķirtie papildu 9 miljoni eiro tiks sadalīti tikai starp skolām.

Foto

Video

5 komentāri

TOP komentāri

 • ika
  +2

  ika

  Un kukulis maizītes tajā laikā maksās 1, 50, litrs piena 1,00, un ar to tūkstoti viņi atkal nevarēs iztikt.....!!!

  16.03.2016 20:30

 • Kātad
  +2

  Kātad

  Solīts makā nekrīt...

  16.03.2016 19:58

 • Pēteris
  +1

  Pēteris

  Kārlis ļoti labi zin, ka pēc trim gadiem viņš nu noteikti vairs nebūs izglītības ministrs, tāpēc var solīt ta jebko. Bet, ja godīgi, lai vai cik, bet skolotāji, kā jebkurā budžeta iestādē strādājošie, vēl no padomju laikiem VIENMĒR IR SAŅĒMUŠI ALGU. Un tas nav mazsvarīgi. Ražotājus varsts vienmēr ir kāsusi un ik pa laikam "uzmetusi"

  16.03.2016 20:29

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas