Pēc Skaties.lv intereses sakopj piemēsloto bērnu laukumiņu

0 komentāri

Nesen izveidotais bērnu spēļlaukums Daugavgrīvā kļuvis teju par miskasti, – tur redzami gan dažādi sadzīves atkritumi, gan tukšas alus pudeles. Pēc portāla Skaties.lv intereses nekārtības ātri vien tiek novērstas.

”Skaisti izveidotais bērnu laukumiņš Daugavgrīvā pie lielveikala Mego nu ir kļuvis par vietu, kur vietējie iedzīvotāji izmet savus sadzīves atkritumus. Kāpēc bērniem būtu jāspēlējas ”svalkā”?” šādi portālam Skaties.lv rakstīja kāda sarūgtināta Daugavgrīvas iedzīvotāja. Viņa iesūtīja arī fotoattēlus, kuros tiešām redzams – bērnu laukumiņā izvietotās miskastes ir pārpildītas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Aculiecinieks

Foto: Aculiecinieks

Skaties.lv sazinājās ar Rīgas Pārdaugavas izpilddirekciju, vaicājot, kādēļ tur netiek vākti atkritumi un uzraudzīta drošība. Nākamajā dienā saņēmām atbildi, ka piegružotais bērnu laukums nu ir sakopts.

To apliecina arī izpilddirekcijas pievienotais attēls:

Foto: Pārdaugavas izpilddirekcija

Foto: Pārdaugavas izpilddirekcija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas