Pēc jumta nomaiņas dzīvoklī radušies mitruma plankumi

0 komentāri

Āgenskalnā kāda daudzdzīvokļu nama dzīvoklī pēc jumta nomaiņas sākušās īstas nedienas – līstot lietum, griestus sākuši klāt mitruma pleķi. Benitas kundze, kura jau patiesi nogurusi no cīniņa ar namu apsaimniekotāju, paredz, ka drīz viņai dzīvoklī nāksies pārvietoties ar lietussargu.

Nedienas esot sākušās 2009. gadā, kad namam nomainīts jumts. Sūdzības ir ne vien Benitai, bet arī citiem šī nama iedzīvotājiem, tāpat mitruma pleķi ir redzami arī kāpņutelpā. Tikmēr līdz šim namu apsaimniekotāja “eksperti” nedienās vainojuši nevienu citu, kā vien pašu Benitas kundzi. Viņa neesot pratusi saimniekot, tādēļ pleķi arī radušies. “Saka, ka tā esot mana vaina. Nu vai tiešām es 87 gadu vecumā nebūšu iemācījusies saimniekot?” par apsaimniekotāja ekspertu slēdzieniem ir sašutusi Benita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kameru priekšā gan uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks pārstāve nevienu vairs nevaino un sola atrisināt šo problēmu.

Tikmēr citu dzīvokļu īpašnieku pieaicinātais neatkarīgais eksperts jau iepriekš esot atzinis – mitruma sūcēs vainojams nekvalitatīvi veiktais jumta remonts.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas