Slavenības atklāj, kāpēc varam mīlēt un būt lepni par Latviju!

0 komentāri

Kādam tie ir meži. Kādai tie ir Dziesmu svētki. Upes, gaiss, cilvēki, valoda, arhitektūra, tradīcijas – daudz un dažādi iemesli, kas katram no mums liek justies lepniem par zemi un valsti, kurā dzīvojam.

Armands Simsons, Inga Tropa, Leons Krivāns, Ralfs Eilands, Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Romanovskis, Olga Dreģe, Uldis Dumpis, Regīna Devīte atklāj, kāpēc Latvija ir īpaša un kas viņus padara par valsts patriotiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Baiba Sipeniece-Gavare saka, ka tas ir kāds pirmkods, kas liek mums justies piederīgiem Latvijai. Olga Dreģe uzskata, ka katram ir jābūt lepnam par savu tēvu zemi, kas Latviju padara par mīļu. Savukārt Leons Krivāns atzīst, ka ir reizes, kad pārņem lepnums par valsti. Ralfs Eilands uzskata, ka latvieši  ir darbīga tauta, tāpēc viņš ir lepns, ka ir latvietis.

Vairāk skaties video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas