Paukštello: Esmu pieredzējis, ka uz ielas kliedz jauna sieviete, jo viņai nav, ar ko uzturēt trīs bērnus

17 komentāri

Politiķiem būtu jāzina, ka cilvēkiem Latvijā tagad “ir liela sāpe” un ka daudzi cilvēki dzīvo tā, ka nespēj uzturēt savas ģimenes, intervijā raidījumā 900 sekundes pauda aktieris Jānis Paukštello.

Ja agrāk cilvēki vairāk runāja par to, ka esam apspiesti no Padomju Savienības puses, “tagad cilvēkiem ir liela sāpe”, sacīja aktieris. Viņš intervijā dalījās arī ar kādu gadījumu, ko pieredzējis pats, un kas parāda, ka daudzi cilvēki Latvijā dzīvo gaužām nabadzīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Esmu pieredzējis, ka uz ielas kliedz jauna sieviete, ka viņai nav, ar ko uzturēt trīs bērnus. Man toreiz bija desmit lati kabatā, es viņai tos iedevu, vairāk man nebija, un teicu, lai nomierinās uz vismaz šo brīdi un nopērk kaut ko saviem bērniem. Tā ir, un viņa nebija ne narkomāne, ne alkoholiķe. Vienkārši – vajag, lai viņi [politiķi – red.] zina, ka tā ir. Man šķiet, ka viņi neiet uz ielas tajā brīdī, kad viņi tur sēž augšā,” sacīja Paukštello.

Video!

17 komentāri

TOP komentāri

 • so-so
  +13

  so-so

  kāpēc deputātiem par to sāpētu galva,tak ne,viņiem sev paceļ algas,bet mums uzliek lielākus nodokļus,lai tik velk vezumu idioti.Paši dzīvo zaļi,savās savrupmājās,vasarnīcās pie jūras un ceļo uz nebēdu. nožēlojami,cilvēki slīgst vēl lielākā nabadzībā

  28.04.2016 11:59

 • ..
  +8

  ..

  arī dzīvoju krevu laikos ,bet tads bardaks pat tad nebija ...lai nestradatu kāds ? par to pat runas būt nevarēja ,visi strādaja ..a tagad tik daudzi lūdz un es viniem jūtu līdz....sis laiks ir par skarbu priekš parastās tautas bet varens tiem ,kuri māk ar savu roku grabt kabatās un cepuri kuldami dzīvot un nedomāt kā ir tiem kas lūdz ...bērni mazberni omas ..

  28.04.2016 11:56

 • so-so
  +4

  so-so

  ko tu ļerksti,aktieris tā arī teica,viņa nebija dzērāja

  28.04.2016 12:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas