Patriks ticis uz žurnāla vāka, taču nav atradis mājas. Palīdzēsim!

1 komentārs

Juglas dzīvnieku patversme Labās mājas izplatījusi aicinājumu atsaukties un pieņemt astoņgadīgo suņu vīru vārdā Patriks, kurš jau četrus gadus meklē sev mājas.

Suņuks patversmē nokļuva, kad viņa īpašnieks pazaudēja dzīvokli un savam sunim nenovēlēja bezpajumtnieka likteni. Lielā auguma suņu vīrs būs kārtīgs savu saimnieku draugs un krietns sargs. Patrikam ļoti patīk peldēties, grauzt kociņu, doties pastaigās, braukt ar automobili, spēlēties, cienīgi diedelēt kārumus. Tas nekas, ka suņuks augumā ir liels, viņam patīk mīļoties, patīk, ja pakasa aiz auss vai sānus. Patriks ir gudrs, apķērīgs un reizēm nedaudz spītīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja ieskatās Patrikā, tad viņā var sazīmēt šo to no franču briāra. Lai suņukam būtu skaists kažociņš, saimniekam šad un tad nāksies to kārtīgi izķemmēt, un Patriks neiebilst pret ķemmēšanos.

Skaties foto:

Suņu vīrs iepriekš mitinājies dzīvoklī, bet viņu var adoptēt uz privātmāju ar slēgtu pagalmu. Patriks ir nopietns suns. Svešiniekiem un pat lūgtiem viesiem ceļš netiks griezts. Savējos Patriks mīlēs no visas sirds. Suņu puika ir piemērots tikai cilvēkiem, kuriem ir bijusi iepriekšēja pieredze ar suņiem.

Lai gan Patriks jau ir cienījamā vecumā, tomēr suņu puikam ir diezgan aktīva sociālā dzīve patversmē. Puika ir apmeklējis suņu skolu kopā ar brīvprātīgo palīdzi, piedalījies labdarības foto akcijā 8 virs 8, publicējies žurnālā Astes, tāpat viņš ir galvenais labdarības orientēšanās sacensību Robins mežā suns. Bet tomēr ļoti ilgojas pēc mājām, kuras saukt par savām un pēc cilvēkiem, kurus saukt par savu ģimeni.

Skaties video ar Patrika piedzīvojumiem:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lidija Ērgle
    +1

    Lidija Ērgle

    Aktīvs,dzīvespriecīgs suns. Atpūtas braucienos var iztikt bez pavadiņas,kas ļaus visiem pilnvērtīgi atpūsties. Gudrs suns - tas ir vērtīgs draugs.

    02.07.2015 12:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas