Pat televīzijas kameru klātbūtnē daudzi pamanās pārkāpt satiksmes noteikumus

0 komentāri

Vai autovadītāji pie dzelzceļa pārbrauktuvēm ir gana uzmanīgi? Atbilde šķiet viennozīmīgs nē. Pat daudzu televīzijas kameru un sērīga orķestra klātbūtnē daudzi pamanās atklāti pārkāpt satiksmes noteikumus. Tas pierādījās šodien Latvijas dzelzceļa rīkotajā akcijā par godu Dzelzceļa drošības dienai.

Drošas dzelzceļa šķērsošanas diena tiek atzīmēta 40 pasaules valstīs. Tās ietvaros tiek rīkotas  dažādas akcijas, kurās atgādina sabiedrībai, cik bīstami ir neuzmanīgi šķērsot dzelzceļa pārbrauktuvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas dzelzceļā atzīst, ka sabiedrība ar laiku kļūst apzinīgāka, un negadījumu skaits mazinās. Tomēr traģēdiju joprojām ir daudz.

Tikmēr pie Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas interesenti varēja izmēģināt spēkus simulatorā – vai spēj pēc skaņas noteikt, no kuras puses tuvojas vilciens, jo redze šādās situācijās mēdz būt mānīga.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas