Pašvaldību izdotās avīzes apdraud vārda brīvību; reģionālie laikraksti gatavojas tiesāties

1 komentārs

Komercmediji piesaka karu pašvaldību izdotajiem laikrakstiem. Avīze Bauskas dzīve nolēmusi sūdzēt tiesā Iecavas novada domi, kas izdod laikrakstu Iecavas Ziņas.

Pašvaldībai tiek pārmesta prettiesiska rīcība, darbojoties mediju un reklāmas biznesā. Laikraksta Bauskas dzīve galvenā redaktore Anita Rozentāle norāda, ka šobrīd daudzas pašvaldības nekaunīgi ar dempinga cenām ielauzušās mediju un reklāmas tirgū, to kropļojot. Ir izplatījusies pašvaldību prakse dibināt savus informatīvos izdevumus, kuri izliekas par neatkarīgiem plašsaziņas līdzekļiem, bet kurus apmaksā pašvaldības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs aprēķinājām Zemgales reģionā vidējo reklāmas laukuma izcenojumu vai līdzjūtību sludinājumu. Viņiem tas ir divarpus līdz trīs reizes lētāk par tirgus sludinājumu, turklāt viņi pārdod šo izdevumu, un viņiem ir abonenti par ļoti zemām cenām,” stāsta redaktore.

Tikmēr Iecavas novada dome uzskata, ka likums ir viņu pusē un bez bažām raugās uz briestošo prāvu. Reģionu laikrakstu pusē ir arī Latvijas Žurnālistu asociācija, kas arī uzsākusi cīņu pret šo negodīgo praksi.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

 • Vilnis ar smaku
  0

  Vilnis ar smaku

  Sveiki Anita!

  Paldies Dievam, sprāgst nost tava sorositiskā bauskas ķengu lapa neskatoties uz to, ka esi sorosītu marionete un vēlies ielīst cik dziļi vien var, bez ziepēm tiem, par kuriem padomju laikos rakstīji lamu vārdus.

  Varbūt pastāsti tepat komentāros , kā iemeti Bauskas iedzīvotāju parakstus, par slimnīcas saglabāšanu, miskastē!

  Pateicoties Tev tika likvidēta Bauskas slimnīca un stacionārs!( Cik Tu par to saņēmi uz rokas no zeltiņa? Lai knabs par to painteresejas..)

  Neceri uz ilgu pastāvēšanu, jo tavai avīželei krītas abonētāju skaits . Mēs izdarīsim visu ,lai kapu zvanus Bdz ieskandinātu pēc iespējas ātrāk!
  Cilvēki nav stulbi , auzana auzas nelasa ... Būtu labāk vienreiz atzinusi savas kļūdas un strādājusi sabiedrības labā!

  13.03.2016 21:23

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas