Pašvaldībām ir bažas par valdības iecerētajām reformām; Kučiniskis aicina tās meklēt sev partnerus

0 komentāri

Izglītības jomai veltīti jautājumi šodien bija viens no galvenajiem sarunu tematiem ikgadējā Latvijas Pašvaldību savienības kongresā.

Tā gaitā pieņemtas vairākas rezolūcijas, tostarp reformas izglītībā neīstenot tikai uz pašvaldību rēķina. Aprēķināts, ka vietvarām kopā tās var izmaksāt vairāk nekā 70 miljonus eiro.

Pašvaldību kongresa norise sakrīt ar premjera Māra Kučinska amatā pavadītajām 100 dienām. Viņš ir pirmais valdības vadītājs ar pašvaldības vadītāja pieredzi. Pašam iestājoties par iecerēto skolu tīkla optimizēšanu, viņš bijušos kolēģus aicināja neieslīgt principiālā cīņā, bet – saredzēt kopainu.

“Jums ir jāizkāpj no saviem teritoriālo interešu rāmjiem, meklējiet sadarbības partnerus sev līdzās, rakstiet priekšlikumus valdībai, man personiski,” norāda Kučinskis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas