Pasažiere: Ģimenē ar diviem bērniem ļoti jutīsim biļetes cenas pieaugumu

1 komentārs

”Ģimenē ar diviem bērniem mēs, protams, izjutīsim cenu pieaugumu, jo mums katrs eiro ir no svara,” tā atzīst rīdziniece Anda, kuras ģimene ikdienā pārvietojas ar Rīgas satiksmes sabiedrisko transportu.

”Pat ņemot vērā visizdevīgāko piedāvājumu – mēnešbiļetes, ko viņi [Rīgas satiksmes pārstāvji – red.] mēģina mums tā ļoti skaisti apstāstīt, – tās ir muļķības, jo tas vienalga ir ievērojams pieaugums katrā budžetā,” norāda Anda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tam piekrīt arī rīdziniece Inese, kura norāda, ka jaunā biļešu cena ”gluži vienkārši ir dubulta. ”Ja ir jāizbraukā darbs ar diviem transportiem, tad tas loģiski mūs ietekmē. Piemēram, ja diviem cilvēkiem ģimenē ir jābraukā ar diviem transportiem uz darbu un no tā,” skaidro Inese.

Lēmumu celt biļešu cenas visos Rīgas satiksmes reisos Rīgas dome pieņēma 16. janvārī. No 1. aprīļa plānots celt tarifus arī Rīgas satiksmes apsaimniekotajās autostāvvietās.

Lai protestētu pret biļešu cenu kāpumu galvaspilsētas tramvajos, trolejbusos un autobusos, nepilns pussimts cilvēku svētdien pulcējās pie Laimas pulksteņa un devās simboliskā braucienā ar tramvaju, demonstratīvi atsakoties pirkt jauno, dārgo biļeti un braucot pa zaķi. Līdzīga akcija plānota arī otrdien, 2. februārī.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dants
    0

    Dants

    Rīdzinieku bērni tak nemaksā par transportu...

    02.02.2015 11:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas