Pasaules koru olimpiādes dēļ lidosta būs pārblīvēta

0 komentāri

Pasaules koru olimpiādes, kā arī aktīvās ceļojumu sezonas dēļ starptautiskajā lidostā ”Rīga” gaidāms sevišķi liels pasažieru pieplūdums, tādēļ ceļotājiem lidostā jāierodas vismaz divas trīs stundas pirms plānotā reisa, informē lidostas pārstāve Sarmīte Rinmane.

Aviokompānijas “airBaltic” pasažieriem pieejama vakara reģistrācija – sākot no pulksten 19 līdz pulksten 22 reģistrācija iepriekšējā vakarā notiek reģistrēšanās sektorā pie reģistrācijas galda ar norādi “Vakara reģistrācija”. Turpat var nodot arī bagāžu. Pēc reģistrēšanās pasažieris saņem iekāpšanas karti, ar kuru nākamajā dienā lidostā jāierodas savlaicīgi, paredzot laiku kontroles procedūru veikšanai, skaidroja lidostas pārstāve.

Rīta reģistrācija ir pieejama aviokompāniju ”Finnair”, ”LOT” un ”Lufthansa” pasažieriem – sākot no pulksten astoņiem lidojuma dienā iespējams reģistrēties noteiktās dienas reisiem.

Reģistēties internetā var aviokompāniju “airBaltic”, “Ryanair”, “Finnair”, LOT, “Transaero”, “Aeroflot”, “Utair”, “Lufthansa”, “Wizz Air” un “Turkish Airlines” pasažieri.

Tāpat ātrāka reģistrācija iespējama, izmantojot pašreģistrēšanās automātus. Tajos reģistrēties var aviokompāniju ”airBaltic”, ”Lufthansa”, ”Finnair”, ”LOT”, ”Transaero” klienti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas