Pārsteidzoši! Noskaidrots vidējā laimīgā cilvēka portrets Latvijā

0 komentāri

Apjomīgā pētījumā noskaidrots, kāds ir vidējais laimīgais cilvēks Latvijā. Izrādās, – tā ir sieviete vecumā ap 30–40 gadiem, kura turklāt dzīvo pilsētā.

Tāpat šai sievietei ir augstākā izglītība, kā arī viens vai divi bērni. Šī sieviete sporto un trīs reizes nedēļā nodarbojas ar seksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa gan, ne visas raidījuma Bez Tabu sastaptās sievietes Rīgas ielās piekrīt pētījuma rezultātiem. Piemēram, pensionāre Tatjana uzskata – no vecuma laime nav atkarīga. ”Laimīga var būt arī 20, 30, 40, 50 gadu vecumā. Man ir 78 gadi, un es arī esmu laimīga,” akcentē Tatjana.

Savukārt kāda cita gados jaunāka sieviete Inga piekrīt, ka laimīgākās sievietes ir 30–40 gadu vecumā. Tikmēr vēl kāda sieviete ir pārliecināta, ka izglītība ne vienmēr padara sievieti laimīgu, jo tā traucē atslābināties, jo visu laiku gribas analizēt.

Satiktais vīrietis Ivo ir vēl optimistiskāks, un norāda, ka ”visas sievietes ir laimīgas – jebkurā vecumā”.

Un kā domā tu?

Kurā vecumā sieviete ir vislaimīgākā?

Rezultāti:
22%

20 un jaunāka

22%

20 - 30

25%

30 - 40

22%

40 - 50

6%

50 - 60

3%

60 un vecāka

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas