Parīzes terorakti. Ar kādām emocijām uz tiem raugās Latvijā dzīvojošie franči?

0 komentāri

Parīzes terorakti pagājušajā nedēļas nogalē pāršalca visu pasauli. Kā šos traģiskos notikumus uztver Latvijā dzīvojošie franči? Bez Tabu tikās ar kafejnīcu tīkla Cadets de Gascogne īpašnieku Bernāru, lai atskatītos uz notikušo.

Par traģisko notikumu piektdienas vakarā viņš, līdzīgi kā daudzi citi, uzzinājis ap pusnakti, kad atradies naktsdzīvē Viļņā kopā ar saviem draugiem. Viņš neslēpj savas skumjas par notikušo, taču atzīst, ka pagājušajā nedēļas nogalē nav iekrāsojis savu sociālo tīklu foto Francijas karoga krāsās un interesējies par notikušo, lai lieki nebojātu sev garastāvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daži no Bernāra draugiem mitinās Parīzē, taču teroristu uzbrukuma laikā atradušies ārpus pilsētas. Ikdienā viņš uzturas savās kafejnīcās Rīgā, un klienti ir nākuši, lai izteiktu savu līdzjūtību.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas