Pārdod auto un iekuļas nepatikšanās

0 komentāri

Mēdz sacīt, ka auto īpašnieks ir laimīgs divas reizes – dienā, kad mašīnu nopērk un dienā, kad pārdod. Šis gadījums apliecina, ka arī tad, kad kopš  auto ir pārdošanas ir pagājuši  jau vairāki gadi, laime un miers nav iestājies.

Mārim sirdslieta ir vecu automašīnu atjaunošana un atgriešana dzīvē, pēc tam to pārdodot jaunam īpašniekam. Tieši tādā ceļā 2007. gadā pārdota ”Mercedes” automašīna. Pēc diviem gadiem Māris uzzinājis, ka automašīnas pircējs piedalījies satiksmē ar nereģistrētu auto un izraisījis avāriju. Pēc šī gadījuma arī sākušās visas ķibeles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāk skatieties TV3 raidījuma ”Bez Tabu” sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas