Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu! Aicina sievietes rūpēties par krūšu veselību!

0 komentāri

Jau sesto gadu Latvijā norisinās kampaņa Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu! Šogad tās laikā akcents tiek likts uz regulāru krūšu apskati.

Lai iemācītu sievietes pareizi pārbaudīt krūtis, uz kampaņas laiku Rīgā atvērts īpašs krūšu pašpārbaudes punkts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ārsti uzsver, – krūšu vēža statistika Latvijā nav uzlabojusies. Pēdējā laikā krūts vēzis tiek atklāts aizvien jaunākām sievietēm, pat vidusskolas vecuma meitenēm. Tāpēc, lai audzēju atklātu laikus, ārsti aicina sievietes regulāri veikt krūšu pašpārbaudi.

Vēža cēloņi var būt dažādi – iedzimtība, apkārtējie vides faktori, arī mūsdienu cilvēka ienaidnieks – stress.

Kampaņa ilgs līdz maija beigām un noslēgsies ar gājienu un labdarības spēli, starp Latvijas un Jaunzēlandes sieviešu basketbola izlasēm. Visu šo laiku Rīgā tirdzniecības centrā Rīga Plaza darbosies krūšu pašpārbaudes punkts.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas