Parādnieki par pagājušo apkures sezonu nav samaksājuši 5,5 miljonus eiro

0 komentāri

Parādnieki par pagājušo apkures sezonu Rīgas siltumam nav samaksājuši piecus ar pusi miljonus eiro. Šo summu pašvaldības uzņēmums plāno atgūt vasaras laikā.

Taču līdz naudas atgūšanai Rīgas siltumam parādi jādzēš ar aizņēmumu palīdzību. Uzņēmuma komercdirektore skaidro, lai neceltu tarifus paņemto kredītu dēļ, viņi samazina Rīgas siltuma izmaksas.

”Mēs ieviešam divas kurināmās katlu mājas, tādējādi samazinot savas izmaksas par 3%, mēs nepārtraukti strādājam pie citiem izdevumiem, lai nepaceltu tarifu tādēļ, ka mums ir paņemti kādi kredīti,” norāda Rīgas siltums komercdirektore Tatjana Kuļešova.

Rīgas siltumā visu pagājušās sezonas parādu summu plāno atgūt vasaras laikā. Lai to paveiktu uzņēmuma pārstāvji cenšas sazināties ari ar dzīvokļu īpašniekiem, ne tikai namu apsaimniekotājiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas