Par spīti solījumiem, jaunajā skolas piebūvē Jaunmārupē rīt mācības neatsāksies

0 komentāri

Par spīti solījumiem, mācības pirmdien, 4. janvārī, jaunajā skolas piebūvē tomēr nevarēs sākt Jaunmārupes pamatskolas audzēkņi.

Sākotnēji skolēnu vecākiem un Jaunmārupes skolas vadībai tika solīts, ka būvdarbi skolas piebūvē tiks pabeigti astoņpadsmitajā decembrī. Taču tā nav noticis. Būvnieki aizkavēšanos skaidro ar nelielu uzlabojumu veikšanu tehniskajās sistēmās. Tagad gan visi darbi esot pabeigti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunmārupes skolas audzēkņu vecāki šobrīd cer, ka drīzumā bērni varēs sākt mācības jaunajās telpās.

Atgādinām, ka Jaunmārupes pamatskolas jaunajai piebūvei vajadzēja būt gatavai jau 2014. gada 1.septembrī. Ēkas nodošanas termiņi vairākkārt tika pārlikti uz vēlāku laiku, jo būvnieki nepaspēja pabeigt celtniecības darbus. Viņi to skaidroja ar to, ka ēka nav jaunbūve, bet tā padomju laikā ir celta kā tirdzniecības centrs, kad tagas pielāgots skolas funkcijām. Un darbu gaitā ir atklājušies būtiski defekti.

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas