Par radaru detektoru reklamēšanu uzliek 500 eiro sodu

0 komentāri

Pirms pāris mēnešiem portāls Skaties.lv jau ziņoja, sabiedrības uzmanību pievērsa kāda reklāma Krasta ielā. Pavisam  netraucēti ik katrs autovadītājs, garām braucot, varēja uzzināt, kur pērkami vislabākie braukšanas ātruma radaru detektori pasaulē. Tagad, pēc pāris mēnešiem, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) komersantam uzlicis 500 eiro naudas sodu sakot, ka šī reklāma ir pretrunā ar likumu. 

”Reklāma nedrīkst mazināt sabiedrības uzticēšanos reklāmai. Šajā gadījumā reklāma vērsta uz to, lai veicinātu pretlikumīgas darbības, par ko pienākas sods. Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka par tādu transporta līdzekļu vadīšanu, kuri ir aprīkoti ar ierīcēm, kuras var noteikt ātruma mērīšanas ierīču darbību vai radīt tām traucējumus, piemērojams naudas sods,” norāda Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas