Par interneta un Dziesmu svētku slavenību kļuvis vienkāršs puisis – Justs!

5 komentāri

Kā jums šķiet – kā nākas, ka visi dziesmu svētku dalībnieki uz skatuves izpilda vienādas kustības, allaž zina, kad jāpamāj ar rokām, kad jālīgojas dziesmu ritmā? Nu, protams, ir kāds cilvēks, kurš pasaka priekšā – kad un ko darīt! Šis dzīvespriecīgais puisis vārdā Justs jau ir kļuvis par vietēja mēroga slavenību!

“Es zinu, ka jums skauž,” tā savā Twitter ierakstā pauž kāda dziesmu svētku dalībniece vārdā Monta, kas nofotografējusies kopā ar Justu. Viņa nav vienīgā, kas tagad izmanto izdevību uzņemt selfiju vai citu bildi ar Justu. Twitter, šķiet, ir pārpludināts ar priecīgu meiteņu fotogrāfijām, kurās viņām izdevies nobildēties arī ar šo puisi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, Justs ne vien rāda kustības dziesmu un deju svētku dalībniekiem, bet arī visiem uzlabo garastāvokli drēgnajā laikā. “Dzirdēju, Mežaparkā no šī visi ģībstot,” vēsta Unas ieraksts Twitter. Tāpat arī zēni atzīst – Justs spēj uzlabot garastāvokli un ir viens no iemesliem, kas ļauj nenokārt degunu mēģinājumu laikā, kad līst.

Patlaban mikroblogošanas vietnē jau ir izveidota jauna mirkļbirka #Justs, un tvītotāji nereti izmanto arī vārdu spēli – “bez Justa pa īstam just nevar”. Daži apgalvo, ka “Justs tagad ir mīlētākais cilvēks Rīgā”.

Kā noskaidroja Skaties.lv, Justu dziesmu svētku dalībnieki ir sevišķi iemīļojuši dzīvesprieka, pozitīvās attieksmes un kreatīvo kustību, ko viņš rāda priekšā koristiem un koristēm, dēļ. :)

Skaties!

5 komentāri

TOP komentāri

 • Justs!
  +3

  Justs!

  Justs, Justs, Justs, Justs!!!

  12.07.2015 01:03

 • Koris
  +3

  Koris

  Justs ir vislabakais!!! Bez vina DzSv būtu pavisam citi!!

  11.07.2015 14:40

 • Baibiņa
  +2

  Baibiņa

  Justs ir superīgs! Lai vairāk tādu priecīgu cilviņu!

  11.07.2015 15:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas