Par bīstamo suņu slimību top jau divi jauni pētījumi!

0 komentāri

Suņiem letālā slimība vēršas plašumā – barības vada paplašināšanās atklāta arī suņiem Igaunijā. Tikmēr tās cēloņus šobrīd pēta jau divas neatkarīgas pētnieku grupas, bet analīzes tiek veiktas ASV.

Pēc tam, kad valsts pārtrauca finansēt suņiem letālās slimības izpēti, viens pētījums top par organizācijas ziedot.lv mājaslapā savāktajiem līdzekļiem. Pētnieku grupas vadītāja stāsta, ka ziedojumi jau tiek izmantoti, lai jau šonedēļ slimo suņu audu un asins paraugus sāktu pētīt ASV eksperti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Šobrīd Latvijas pētnieki, kas darbojas Latvijas Vetārstu biedrības uzdevumā, saņēmuši arī ziņas, ka slimība ar konkrēto barību tiek saistīta arī ārpus Latvijas.

Igaunijā diviem suņiem konstatē bīstamo barības vada slimību

Tikmēr nolūkā viest skaidrību par notiekošo, neatkarīgu pētījumu pasūtījis arī barības ražotājs, un tā rezultāti būšot zināmi 2-3 mēnešu laikā. Saistībā ar šo konkrēto suņu barību matemātiskus aprēķinus par daudzajām sakritībām veicis arī profesors Andris Ambainis – viena no autoritātēm zinātnes jomā.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas