Palīdzēsim trūcīgo ģimeņu atvasēm uzsākt skolas gaitas

1 komentārs

Tuvojas skolas laiks! Vecākiem tas prasa ievērojamus līdzekļus skolas lietu iegādei, bet daudzām ģimenēm to trūkst. Šajās dienās, īpašā akcijā tika vāktas nepieciešamās preces bērniem, skolas gaitu uzsākšanai no tām ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā.

Šajās dienās, ieejot lielākajos veikalos, apmeklētājiem tiek piedāvāti īpaši papīra maisiņi ar aicinājumu piepildīt tos ar skolai nepieciešamām precēm un ziedot šīs lietas mazāk turīgiem. Pircēju atsaucība ir liela uz šo maisiņu piepildīt apņemas daudzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ziedot var arī lietas, kuras atnestas no mājām. Kāds ziedotājs esot atstājis skolas somu sakot, ka kādam tā noderēs vairāk. Saziedotās preces tiks tām ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā un kurām ierobežotais ģimenes budžets liedz sagādāt mācību piederumus.

Akcija norisinās astoņās pilsētās. Šeit savāktās paciņas tiks nogādātas uz Koknesi. Visbiežāk paciņās nonāk rakstāmpiederumi un burtnīcas.

Vairākās akcijas dienās jau savāktas vismaz 100 ziedojumu paciņas. Akcija turpināsies arī nākošnedēļ un kopumā iecerēts palīdzēt 500 ģimenēm.

Cilvēki par savu rīcību saņem pateicību, taču lielākais gandarījums ir apziņa, ka kādam pirmklasniekam mācību gads ir iesācies ar visu skolai nepieciešamo.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dace
    0

    Dace

    Bet kāpēc valts negrib palīdzēt?

    22.08.2015 20:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas