Palīdzēsim trūcīgo ģimeņu atvasēm uzsākt skolas gaitas

1 komentārs
Palīdzēsim trūcīgo ģimeņu atvasēm uzsākt skolas gaitas
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Tuvojas skolas laiks! Vecākiem tas prasa ievērojamus līdzekļus skolas lietu iegādei, bet daudzām ģimenēm to trūkst. Šajās dienās, īpašā akcijā tika vāktas nepieciešamās preces bērniem, skolas gaitu uzsākšanai no tām ģimenēm, kuras nonākušas trūkumā.

Šajās dienās, ieejot lielākajos veikalos, apmeklētājiem tiek piedāvāti īpaši papīra maisiņi ar aicinājumu piepildīt tos ar skolai nepieciešamām precēm un ziedot šīs lietas mazāk turīgiem. Pircēju atsaucība ir liela uz šo maisiņu piepildīt apņemas daudzi.

Ziedot var arī lietas, kuras atnestas no mājām. Kāds ziedotājs esot atstājis skolas somu sakot, ka kādam tā noderēs vairāk. Saziedotās preces tiks tām ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā un kurām ierobežotais ģimenes budžets liedz sagādāt mācību piederumus.

Akcija norisinās astoņās pilsētās. Šeit savāktās paciņas tiks nogādātas uz Koknesi. Visbiežāk paciņās nonāk rakstāmpiederumi un burtnīcas.

Vairākās akcijas dienās jau savāktas vismaz 100 ziedojumu paciņas. Akcija turpināsies arī nākošnedēļ un kopumā iecerēts palīdzēt 500 ģimenēm.

Cilvēki par savu rīcību saņem pateicību, taču lielākais gandarījums ir apziņa, ka kādam pirmklasniekam mācību gads ir iesācies ar visu skolai nepieciešamo.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dace
    0

    Dace

    Bet kāpēc valts negrib palīdzēt?

    22.08.2015 20:26

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas