Palīdzēsim sasniegt Latvijas mērķi kļūt par tīrāko valsti pasaulē

0 komentāri

Šogad visā Latvijā reģistrētas apmēram 1500 talkas vietas, kas sauc pēc atkritumu savākšanas un apkārtnes sapošanas, tādēļ katra palīdzīga roka būs noderīga. Oficiālajos talkošanas punktos organizatori būs sagādājuši zilus atkritumu maisus un nodrošinās to izvešanu, pašiem talciniekiem nepieciešams vien piemēroti apģērbties un neaizmirst par darba cimdiem. Lielās talkas vadītāja teic – lai arī Latvija ik gadu kļūst arvien tīrāka, ir arī melnie punkti.

Pērn kopumā savākts ap 1 800 tonnām atkritumu. Lielākoties  – PET un stikla pudeles, kā arī papīra un plastmasas iepakojumi. Gadījies gan arī uziet spridzekļus un akordeonu. Pērn visaktīvāk tulkotāji darbojušies Latgalē, vietējie teic –  lielā talka kļuvusi par neatņemamu nodarbi pavasarī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek lēsts, ka šogad talka pulcēs apmēram 200 tūkstošus iedzīvotāju, kas līdz ar to būtu jauns talcinieku rekords Latvijā. Jāpiebilst, ka  šajā nedēļas nogalē talkosim ne tikai mēs, bet arī vairākas citas Eiropas valstis, tomēr Latvija nospraudusi mērķi līdz 2018.gadam kļūt par tīrāko valsti pasaulē, to panākt var palīdzēt ik viens no mums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas